Stránka Vám poradí, co je Aliexpress s jak se v Aliexpressu vyznat. Co se stane, když ucítíte globalizaci na vlastní kůži a pěkně zblízka?! Nejspíš se z vás stane závislák na výhodných nákupech nebo závislák na nakupování totálních kravin - jen pro to, že "za ty peníze, to prostě koupit musíte!". Mě to přináší radost a relaxuji u toho. Měsíčně si utratím svých 10 dolarů za věci, které potřebuji a nebo taky ne. Někdo chodí na pivo, někdo do posilovny...já si dřepnu na pár hodin týdně k počítači a prostě jedu :-) Takže se taky bavte.

Gumičky, dekorace, alarm, prsní vložky, pleny - 2/15

2. srpna 2017 v 23:36 | paya |  MOJE NÁKUPY

Gumičky, prsní vložky, dekorace na zeď - Únor 2015 (2/15)

Nakupování opět nabralo na obrátkách a zde je výčet mých únorových nákupů.

Průhledné gumičky, tagy: mini band hair

Tyto gumičky mám moc ráda. Jsou ale na
jedno použití. Nejsou nápadné ve vlasech, protože jsou transparentní, takže jsou univerzální pro každou barvu vlasů. Balení je po 100kusech za 24 Kaček, takže podle mé spotřeby do konce života a možná je zdědí snacha ;-)

Silikonové prsní vložky, tagy: self adhesive bra pad nipple

Tak toto, vážení, je bomba! Nejsem velký fanoušek podprsenek, ale někdy je to nutné zlo!!! Aby každý hned nepoznal, že je vám v těsnějším topu zima :-D je toto skvělý pomocník. V hodně těsném tričku bez potisku jsou ale vložky trochu patrné. Skvěle drží, dají se snadno opláchnout a obnovit tak jejich přilnavost. Za 23,5Kč/pár hodně muziky.

Fosforeskující hvězdy, tagy: stars luminous wall deco

Tyto hvězdičky ani po nasvícení extra nesvítí. Mám hvězdy i od jiného výrobce (zakoupeno v ČR) a ty jsou nesrovnatelně zářivější. Holt se luminescentním pigmentem při výrobě dost šetřilo. Součástí balení byla lepící hmota. Hvězdičky ale začaly zhruba po roce ze zdi natřené Primalexem samovolně odpadávat :-(. Cena asi 45Kč / bal.

Alarm, prsteny a pleny - Únor 2015 (2/15)

Domácí alarm, tagy: alarm door wireless battery magnetic

Tento detektor/alarm je funkční, ale má
omezující využití. Jedná se o dva dílky, které musí být přesně naproti sobě, aby se po nežádoucím otevření přerušilo magnetické pole a spustil se alarm. Pokud se ale podíváte na okna a dveře v běžné české domácnosti, málokdy jsou křídla (dveří či okna) v jedné rovině s rámem/zárubní :-/ Ještě je do ovladače potřeba speciální baterka, cca za 50Kč, kterou ale prodejce nuvádí v popisu. Náklady na alarm, který snad jednou najde uplatnění, jsou cca. 154,5CZK.Prsteny, tagy: ring wedding men women

Jak už jsem zmiňovala v předchozím článku, musela jsem přiobjednat menší velikosti zásnubních prstenů, aby nastávajícímu padl potažmo nespadl z ruky :-) Za doláč kus? Není problém :-)
Opakovaně používané dětské pleny, tagy: diaper reusable washable

Nastavitelné dětské kalhotky. Vnější vrstva je z hladkého syntetického materiálu na který je "nalepený" odolný igelit, z vnitřní strany je síťka z jemného silonu. Nástavitelnost je zajištěna plastovými cvočky. Někteří prodejci nabízejí tyto pleny v různých velikostech, můj nabízel univerzální velikost. Oblékala jsem je dítěti asi od půl roku do 2,5let. Do prostoru mezi síťkou a vnější potištěnou stranou jsem vkládala jednu bavlněnou plínku. Plínka moc dobře neseděla, takže kolem nožiček to trochu prosakovalo. Na druhou stranu musím uznat, že i při praní na 60°C se voděodolnost nenarušila. Takže kámen úrazu byl ve špatné ergonomii. Kvalitnější a dražší hadrové pleny to budou mít asi vychytanější. V mém případě nešlo o primární prostředek k zachytávání exkrementů, ale jako záložák :-D
Kus asi za 50CZK.

Zde je náhled použitého materiálu zevnitř plínky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama