Stránka Vám poradí, co je Aliexpress s jak se v Aliexpressu vyznat. Co se stane, když ucítíte globalizaci na vlastní kůži a pěkně zblízka?! Nejspíš se z vás stane závislák na výhodných nákupech nebo závislák na nakupování totálních kravin - jen pro to, že "za ty peníze, to prostě koupit musíte!". Mě to přináší radost a relaxuji u toho. Měsíčně si utratím svých 10 dolarů za věci, které potřebuji a nebo taky ne. Někdo chodí na pivo, někdo do posilovny...já si dřepnu na pár hodin týdně k počítači a prostě jedu :-) Takže se taky bavte.

DIY příslušenství - 4/15

3. srpna 2017 v 0:09 | paya |  MOJE NÁKUPY

Perličky na vlasci, ozdobné děrovačky a samolepící barevné papírky na scrapbooking - Duben 2015 (4/15)

Dubnová objednávka zahrnovala sarapatičky na DYI a scrapbooking. Jednalo se o:


< Perličky na vlasci, tagy: pearls line garland party decoration
10metrů dlouhý pevný vlasec s perličkami, každá čtvrtá perlička je cca půl centimetru velká kulička s perleťovým povrchem, ostatní jsou stejně malinké.


Slouží jako dekorace vánočního věnce, nebo
jsme je uplatnila na ozdobu svatebních šatů. Na Ali je mají v různých barevných variacích a v různých metrážích. Z důvodu přebývajícího místa v tomto odstavci si dovolím vložit malou inspiraci k využití této girlandy.< Ozdobné děrovačky, tagy: scrapbooking shaper punch cutter

Tyto děrovačky lze na aliexpress zakoupit v mnoha varacích a velkostech. Rozhodla jsem se pro tyhle malinké. No, manipulace s nimi je dost nepohodlná. Musí se použít docela síla (někdy používám i zuby a asi bych to neměla nikde publikovat). Výřezy jsou ale moc hezké a přesné. Rozměry výřezu jsou do 8mm. Cena za kus je asi 22Kč.


Maskovací samolepky, tagy: srapbooking mask adhesive frame

Jedná se o obálku o rozměrech 12x8cm, která obsahuje 27 rozdílných listů. Z každého listu můžete vyloupnout 4 kolečka o průměru asi 1 cm, 4 proužky široké 1,5cm a 2 proužky široké půl centimetru. Moc dobře nelepí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama