Stránka Vám poradí, co je Aliexpress s jak se v Aliexpressu vyznat. Co se stane, když ucítíte globalizaci na vlastní kůži a pěkně zblízka?! Nejspíš se z vás stane závislák na výhodných nákupech nebo závislák na nakupování totálních kravin - jen pro to, že "za ty peníze, to prostě koupit musíte!". Mě to přináší radost a relaxuji u toho. Měsíčně si utratím svých 10 dolarů za věci, které potřebuji a nebo taky ne. Někdo chodí na pivo, někdo do posilovny...já si dřepnu na pár hodin týdně k počítači a prostě jedu :-) Takže se taky bavte.

Druhý nákup - 4/14 (Formičky na pečení, cukrářská zdobička)

14. července 2017 v 23:52 | paya |  MOJE NÁKUPY
Duben 2014 (4/14)

V dubnu jsem se trochu uklidnila a objednala si něco na pečení...Od jednoho prodejce jsem nakoupila silikonové formičky na pečení buchtiček (tehdy nějakých 107Kč/18ks) a zdobičku(asi 70Kč/ks). Ve formičkách peču normálně i docela často, pořád všechny drží a jsou bez vad. Nezapáchaly a ocenila jsem větší balení a že jsou i hezké. Zato zdobička je naprostý propadák. Absolutně nefungovala - letěla do koše po prvním pokusu :-( Druhou dostala segruša, ale myslím, že i její zdobičku potkal podobný osud.

Teď, když na to koukám, formičky mi došly trochu jiné. Moje hvězdičky jsou ze slabšího silikonu, když naliji více hmoty/těsta tak se deformují, ale hvězdu to připomíná vždycky :-) Přišlo mi 6 modrých, 6 oranžových a 6 limetkových.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama