Stránka Vám poradí, co je Aliexpress s jak se v Aliexpressu vyznat. Co se stane, když ucítíte globalizaci na vlastní kůži a pěkně zblízka?! Nejspíš se z vás stane závislák na výhodných nákupech nebo závislák na nakupování totálních kravin - jen pro to, že "za ty peníze, to prostě koupit musíte!". Mě to přináší radost a relaxuji u toho. Měsíčně si utratím svých 10 dolarů za věci, které potřebuji a nebo taky ne. Někdo chodí na pivo, někdo do posilovny...já si dřepnu na pár hodin týdně k počítači a prostě jedu :-) Takže se taky bavte.

První nákup - 3/14 (galanterie, dekorace, čepice)

14. července 2017 v 23:19 | paya |  MOJE NÁKUPY
Nakupuji na Aliexpressu od března 2014. Od té doby, do současnosti jsem uskutečnila 126 objednávek, ať už pro sebe nebo známé. Až "dokončím" tuto rubriku, budu snad schopná si spočítat, kolik jsem tu utratila peněz! Teď už se ale vrhnu na tu příjemnější část mého blogu - představuji vám svou nákupní historii. Doufám, že vás naladím na dobré ceny a pár zajímavých produktů, které tu neseženete.

Březen 2014 (3/14)

Březen to celé odstartoval. Tolik mě nadchly ceny, že jsem se pořádně rozšoupla. Jednalo se zejména o "čudlátka" na zdobení oblečení a doplňků, a potřeby pro mé velké hoby - šítí.

1. Set 4 zakladačů (na šikmé proužky), tagy: sewing tape maker tool

2. Čudlátka na zdobení, tagy: stud spikes rivets DIY
- jedná se o takové ty nýtky / pyramidy, dávají se na kšiltovky, tašky, pásky, bundy...jedná se o velká balení. Dole na obrázku jsou ještě takové maličkaté (balení 1000ks, 3mm měří kus), ty se teda hodně špatně aplikují, ale ty ostatní jsou parádní

3. Čudlátka na zdobení a bavlněná čapka s hvězdou, tagy: stud spikes rivets DIY / čepice tagy: beanies cap skullies star
* ta ženština na obrázku nejsem já, tolik mi ta čapka nesluší :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama