Stránka Vám poradí, co je Aliexpress s jak se v Aliexpressu vyznat. Co se stane, když ucítíte globalizaci na vlastní kůži a pěkně zblízka?! Nejspíš se z vás stane závislák na výhodných nákupech nebo závislák na nakupování totálních kravin - jen pro to, že "za ty peníze, to prostě koupit musíte!". Mě to přináší radost a relaxuji u toho. Měsíčně si utratím svých 10 dolarů za věci, které potřebuji a nebo taky ne. Někdo chodí na pivo, někdo do posilovny...já si dřepnu na pár hodin týdně k počítači a prostě jedu :-) Takže se taky bavte.

Základní nastavení

26. června 2017 v 23:17 | paya |  > Začínáme

Základní nastavení: Nastavení měny, jazyka a země dodání
1. Nastavení měny a země dodání

Pro základní nastavení slouží horizontálně první lišta, konkrétně záložka "Ship to/ ". Zde si nastavíte zemi, do které chcete zboží zaslat/zasílat. Měla by se vám nastavit automaticky země, podle registrace.
Následně si zvolíte měnu, ve které chcete zboží oceňovat. Mě se líbí dolar, ale praktičtější je asi EUR, kvůli hlídání hodnoty nákupu, když se chcete vyhnout clu. (viz. článek ZDE)

2. Nastavení jazyka

Pokud zvládáte alespoň trochu angličtinu, doporučuji se držet nastavení stránky v angličtině. Jestli jste ale pohodlní, tak si zvolte variantu "česky" z roletky - vyberte jazyk. Google překladač vám stránku přelouská slovo od slova. Já na to moc nejsem, někdy mi to komplikuje hledání, ale palec nahoru za tuto možnost.
Prohledávání aliexpressu v angličtině mi navíc skvěle rozšiřuje slovní zásobu :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama