Stránka Vám poradí, co je Aliexpress s jak se v Aliexpressu vyznat. Co se stane, když ucítíte globalizaci na vlastní kůži a pěkně zblízka?! Nejspíš se z vás stane závislák na výhodných nákupech nebo závislák na nakupování totálních kravin - jen pro to, že "za ty peníze, to prostě koupit musíte!". Mě to přináší radost a relaxuji u toho. Měsíčně si utratím svých 10 dolarů za věci, které potřebuji a nebo taky ne. Někdo chodí na pivo, někdo do posilovny...já si dřepnu na pár hodin týdně k počítači a prostě jedu :-) Takže se taky bavte.

Proces placení

27. června 2017 v 19:05 | paya |  > Zaplať

Proces placení

Jelikož je Aliexpress zprostředkovatelem obchodních tansakcí po tisíce lidí, musí mít propracovaný systém, co se týče plateb. Nenechte se ale odradit, prvotním vyplňováním údajů z vaší karty ( k čemuž jste vyzváni). Osobně taky nemám ráda poskytování takových informací na internetu, ale musíte věřit, že toho nikdo nezneužije.

TIP - v dnešní době není problém zřídit si bankovní účet s nulovými náklady, vč. vydání a vedení debetní nebo kreditní karty. Na takový účet si můžete posílat měsíčně nějakou částku na utrácení na internetu, nebo si na něj z běžně užívaného účtu zaslat konkrétní sumu pro konkrétní transakci. Doporučuji např. mBank nebo Fio.

V předchozím článku jsme se dostali ke shrnutí objednávky a tlačítku Confirm & Pay

1. Následující stránka vám umožní zvolit metodu platby:

Na vaši kartě je jasně vidět máte-li VISA nebo MasterCard -> zvolíte možnost (PAY WITH)

* možná se vám zobrazí tato stránka:
registrace karty


Vyplníte dle instrukcí a v obou případech přejděte na další krok stisknutím tlačítka

PAY NOWZdroj: https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/questionAnswer.htm?isRouter=0&viewKey=1&id=20069391&categoryIds=9205389&lang=ru
______________________________________________________________________________________________________
2. Dílčí krok při uskutečňování platby= potvrzení/ověření data expirace(platnosti) karty. Jde o potvrzení údaje, který si fyzicky zkontrolujete přímo z vaší karty.


______________________________________________________________________________________________________
3. Potvrzení přijetí platby
Aliexpress přijal vaší platbu a na základě tohoto potvrzení dal pokyn vašemu prodejci, že může začít vyřizovat objednávku. V tomto kroku se ještě dozvíte, že váš obchodník má lhůtu cca. 1 týden na vyřízení. Dle mých zkušeností prodejce odesílá do 2 dnů.


Všechny informace by vám měli chodit do nastavené e-mailové schránky.
Tzn. informace o zaplacení a odeslání zboží.


_________________________________________________________________________________________________
4. Přesměrování na detail objednávky - v poslední fázi placení jste přesměrování na detail objednávky, ke které se můžete vracet cestou znázorněné v drbečkové navigaci(zakrožkovano červeně), tzn. My Aliexpress -> Order list

Na této stránce si kontrolujete stav objednávky a termíny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama