Stránka Vám poradí, co je Aliexpress s jak se v Aliexpressu vyznat. Co se stane, když ucítíte globalizaci na vlastní kůži a pěkně zblízka?! Nejspíš se z vás stane závislák na výhodných nákupech nebo závislák na nakupování totálních kravin - jen pro to, že "za ty peníze, to prostě koupit musíte!". Mě to přináší radost a relaxuji u toho. Měsíčně si utratím svých 10 dolarů za věci, které potřebuji a nebo taky ne. Někdo chodí na pivo, někdo do posilovny...já si dřepnu na pár hodin týdně k počítači a prostě jedu :-) Takže se taky bavte.

Filtry vyhledávání

26. června 2017 v 23:27 | paya |  > Nakupuj

Filtry vyhledávání

Pokud zadáte do vyhledávácího okna nějaké slovo, nebo slovní spojení, většinou vám Aliexpress nabídne velké množství nabídek. Pro zúžení výběru je praktické si prohlížení zefektivnit a zadat podmínky vyhledávání.

Nejčastěji používané filtry:
Price min - max
.... filtr, který vám zobrazí výsledky ve vámi zvolené cenové relaci. Malý graf vedle ukazuje, v jaké cenové relaci je nejvíce/nejméně výsledků hledaného zboží.

Free shipping
... zobrazí se vám jen zboží, ke kterému není připočteno poštovné. Dříve jsem ho zaškrtávala automaticky, ale je to zbytečné, protože v součtu (tedy u obchodníků, kteří si poštovné účtují) je cena vždycky téměř stejná.

Rating **** & Up
... zobrazí položky, které jsou ostatními kupujícími hodnoceny průměrnou známkou 4 nebo 5 hvězdiček / z pěti (pokud chcete nakoupit od kvalitního obchodníka, nebo vyšší kvalitu). Toto ocením, když chci někomu pořídit dárek :-)

Sort by:
Orders
... zobrazí položky, které si objednalo nejvíce lidí

Sellerrating
... opět filtr pro zobrazení zboží od kvalitního obchodníka. Je to víceméně záruka dobrého prodejce, který je schopný vyřídit objednávku bez komplikací.

Price
... seřadí vám výsledky od nejlevnějších po nejdražší / od nejdražších po nejlevnější (podle toho jaku šipečku vedle texty označíte)
 
* popsala jsem pouze filtry, které často používám, pokud vidíte výhodu jinde nebo používáte i ostatní, podělte se o své zkušenosti v komentářích ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama